Jesteśmy polską, rodzinną firmą, której historia rozpoczęła się w 1990 roku. Od tej pory nieustannie się rozwijamy, dzięki czemu staliśmy się ekspertami w zagadnieniach dotyczących uboju i rozbioru. Łączymy technologię z indywidualnym podejściem do klienta. Staramy się, aby nasze rzeczowe podejście, wykształcenie techniczne oraz długoletnie doświadczenie przekładało się na wspólny sukces.

Nasz zespół składa się z techników, którzy posiadają szeroką wiedzę i doświadczenie, a przede wszystkim świetnie znają się na oferowanym sprzęcie. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami telefonicznie lub napisz na adres skrzynki elektronicznej. Chętnie pomożemy wybrać maszyny (ubojowe i rozbiorowe) dopasowane do indywidualnych potrzeb zakładu.

Jesteśmy polskim przedstawicielem niemieckiej firmy FREUND, która prężnie działa w branży mięsnej od ponad 100 lat. Jesteśmy dumni, że założycielem firmy ERKA jest były technolog – konstruktor firmy FREUND, od którego po dziś dzień czerpiemy wiedzę niezbędną do sprawnego i konkretnego rozwiązywania problemów natury technicznej.

LOGO firmy FREUND